• Çağrı Merkezi : 444 62 69

Bahçeşehir Bosch Servisi

bosch-servis

Bahçeşehir Bosch servis Telefonu 444 62 69

Bahçeşehir Bosch Servisi uzman kadrosu ile 7/24 iletişim hattı sayesinde Bahçeşehirde kesintisiz olarak servis hizmeti vermektedir. Satış sonrasında bozulan Bosch marka ürünlerinize en uygun ve en kaliteli servis hizmetini almak için 7/24 çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. Aynı zamanda Bahçeşehir bosch servisi aynı gün servis hizmeti sunma imakanına sahiptir.

Bahçeşehir Bosch Servisi satış sonrasında arıza yapna çamaşır makineniz, klimanız, buzdolabınız, bulaşık makineniz veya kurutma makinenize yerinde servis hizmeti vermektedir. Herşeyin üzerinde müşteri memnuniyetini tutan servisimiz bu yüzden servis hizmeti alan müşterilerimize %30 indirimli fiyat sunmaktadır.

Bahçeşehir Bosch Servisi onarımını tamamlamış olduğu tüm ürünlere aynı arızaya karşı 1 yıl yerinde servis hizmeti vermektedir. Tüm sorunlarınıza çağrı merkezimiz vasıtası ile cevap bulabilirsiniz.

Bosch servis aynı zamanda kombi, klima gibi hayatınızın önemli noktalarında kullanım alanı olan cihazlarına bakım ve montaj hizmetleri sağlamaktadır. 

Bahçeşehir Bosch Kombi bakımı 

Gazlı cihazlar, gaz ile çalıştıkları için yılda 2 kere hem cihaz performansı hemde tehlikeli kullanıma sebebiyet vermemek için bakım işlemi yapılmalıdır. Servisimiz konusunda gerekli eğitimleri almış teknisyenleri ile tam 12 yıldır sektörde bosch markalı ürünlerin servis hizmetini sağlamaktadır. Bakım işlemi esnasında cihazınız en ince ayrıntılarına kadar temizlenir. Ayrıca tesisatınız üzerinde bulunan filitrelerinizde temizlenir. 

Bahçeşehir Bosch Klima bakımı

Klima bakımıda kombi bakımı kadar önemlidir. Çünki klimalar devamlı olarak ortamın iklimlendirilmesinden sorumlu oldukları için  zamanla filitreleri bakteri ve toz toplamaktadır. Bu toparlanan bakteri ve tozların özel kimyasal klima temizleme sıvısı sayesinde temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemler hem cihazınızın performansını hemde siz sayın müşterilerimizin saglığını koruma altına almaktadır. 

Bahçeşehir Bosch Çamaşır Makinesi servisi

Servisimiz ayrıca Bahçeşehir Bosch servisi olarak çamaşır makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Servisimiz ayrıca Bahçeşehir Bosch servisi olarak bulaşık makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Servisimiz ayrıca Bahçeşehir Bosch servisi olarak kurutma makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınıza özel buhar makinemizle temizlik yapıyoruz. Bu işlem buzdolabınızı adeta yeni gibi yapıyor. Ayrıca Buzdolabınızın performansı artıyor. 

Akatlar Bosch servisi hizmetlerimizde mevcuttur.

arizavarsa

Sayaç

Bu gün7
Dün8
Bu Ay195
Toplam28806